Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

MASK YÖNETİM

2014 yılında kurulan ve birçok sektörde başarılı çalışmalara imza atan Mask Yönetim; Site / Apartman Yönetim Hizmetleri alanında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yönetim Bizim İşimiz

PROFESYONEL SİTE ve APARTMAN YÖNETİMİ

Site Yönetim Hizmetleri alanında hizmet veren MASK YÖNETİM, bölgesinde sektöründe öncü ve yenilikçi, profesyonel kadrosu ile kalite bilinci ile hizmet vermektedir.

AR-GE çalışmalarına önem veren, sürekli kendini yenileyen, eğitimi kendisine ilke edinen, hizmet alma ve vermenin gerektirdiği tüm yükümlülükleri iyi bilen, kuruluşundan bu güne hizmet verdiği tüm alan ve kurumlarda firma ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Sunulan hizmetler devlet ve özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sadakat ve benimsemeye önem veren sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan personelle yürütülmektedir.

Amacımız; site yönetim hizmetlerini en ekonomik şekilde, yasal mevzuata uygun olarak, tam bir şeffaflık içinde, 365 gün 24 saat çalışarak yürütmektir.

7

Yıllık Tecrübe

6

Farklı Şehir

324

Site / Apartman

4280

Daire Sayısı